Vi fortsätter att knyta till oss de allra bästa inom UX- och produktledarskap, tjänstedesign och verksamhetsutveckling.
Johanna Strömberg har arbetat som design lead i både stora, multinationella, organisationer med över 100.000 användare, och i små verksamheter med mer nischade användare och kunder. Digitala arbetsplatser, e-handel, och AI-baserade tjänster är bara några exempel på spännande saker som Johanna har i sin ryggsäck.
En av Johannas främsta styrkor är en grym kombination av struktur och engagemang. Det här gör det möjligt att röra sig framåt blixtsnabbt – inte bara för Johanna, utan också för hennes team.
Att arbeta med Johanna är alltid kul! Hennes härliga energi och driv gör varje dag på jobbet både rolig och givande!
Johanna – det är så kul att ha dig ombord – välkommen till Ambition! 🚀
…
Vill du också vara med på vår resa – som kollega, kund, eller samarbetspartner? Följ Ambition på LinkedIn, och skicka ett meddelande till , så tar vi det därifrån. 😊